O firmě SOLID CZECH a.s.

Solid | dokonalé spojení

Počátky firmy se váží již k roku 1996, kdy jsme se specializovali na prodej anténní techniky, koaxiálních kabelů a dalšího zboží určeného především pro montážně servisní firmy a velkoobchody. V roce 2001 jsme založili na Slovensku dceřinnou společnost S-ELEKTRO s.r.o. V průběhu dalších let jsme portfolio našeho sortimentu neustále rozšiřovali až k dnešním, aktivně nabízeným cca 8000 položkám.

Velká část z těchto výrobků je prodávána pod vlastní značkou SOLID. Ta je vzhledem ke své kvalitě a také přijatelné ceně spotřebiteli stále více vyhledávána.

Významnou skupinu zboží v naší nabídce představují také světové značky, kterých jsme v České a Slovenské republice výhradním distributorem.

Jedná se především o:
Case Logic – brašny, pouzdra a obaly na notebooky, audio či foto - video s doživotní zárukou
Bandridge a Profigold – propojovací audio-video kabely a příslušenství
OmniMount – držáky, konzoly, stojany a nábytek pro audio-video zařízení
Sanyo – baterie a nabíječky
Intenso – paměťové karty, media a flash USB disky
Targus – zavazadla, brašny, obaly a příslušenství pro notebooky
Brondi – elektronika pro práci a zábavu
Comag - satelitní a DVB-T příjímače
Elmak - univerzální dálkové ovladače

Složením a pestrostí sortimentu, skladovými kapacitami, širokou sítí obchodních zástupců a propracovaným systémem služeb merchandiserů jsme vhodným partnerem pro všechny typy maloobchodního i velkoobchodního prodeje. S naším zbožím je v současnosti možné se setkat v převážné většině řetězců a obchodů České a Slovenské republiky: Electroworld, Datart, Okay, NAY, Tesco, Globus, Interspar, Baumax, Makro, EC group, Elvia a další.

Obchodním partnerům poskytujeme velmi zajímavé podmínky pro aktivní nabídku a další prodej našeho zboží. Tato nabídka je přitom neustále rozšiřována dle požadavků zákazníka i podle potřeb trhu.


naše značky

Sídlo společnosti

SOLID CZECH a.s.
Třída SNP 402
500 03 Hradec Královésolid czech

solid czech republicNaše obchody

www.solid-czech.cz
www.caselogic.cz
www.bandridge.cz
www.profigold.cz
www.omnimount.biz
www.targus-shop.cz
www.brondi.cz
www.intenso.cz
www.acryan.cz
www.sanyo-baterie.czodkazy - další stránky

Mobilní telefony Xiaomi a příslušenství. Kompletní informace o produktech [ Mi4, Mi3, Mi2, Mi1, RedMi, RedMi Note ] značky Xiaomi.