O Nás

Brondi

Značka Brondi

Historie společnosti Brondi S.P.A. sahá až do roku 1935, kdy byla založena v Itálii jako telekomunikační společnost. Z ryze telekomunikační společnosti se Brondi postupem času na základě požadavků trhu vyprofilovala do producenta široké škály produktů z oblasti spotřební elektroniky. Jednoduše by se dala současná nabídka Brondi rozdělit do 4 produktových řad - telekomunikace, informační technologie, napájení (power) a multimedia.

V současné době je původně italská firma součástí holdingu Brondi Group. Do tohoto holdingu patří zejména samotná společnost Brondi S.P.A., která zajišťuje obchodní, marketingovou a logistickou činnnost v rámci Evropy a dále pak dceřinná společnost holdingu Goldtop 2000 se sídlem v Hongkongu, která zajišťuje samotnou výrobu produktů.

Produkty Brondi jsou charakteristické vysokou kvalitou, vysokou funkčností, jsou uživatelsky příjemné a také je velmi kladen důraz na jejich design. Cílem společnosti Brondi je nabídnout každému zákazníkovi produkt dle jeho požadavku, proto je většina produktů stejné řady vyráběna v různém designovém provedení, co se týká tvaru i barvy a také jsou dodávány s různým příslušenstvím. Všechny produkty jsou díky své kvalitě využitelné jak v profesionální sféře, tak i díky příznivé ceně najdou i své uplatnění hlavně v oblasti zábavy při rekreaci či sportu.

V nabídce společnosti SOLID CZECH a. s. se setkáte zejména s těmito produkty z řady multimédií a power:

baby monitory
walkie talkie (PMR446) vysílačky
budíky a meteostanice
MP3/MP4 přehrávače
rádia
svítilny
zabezpečení


naše značky

Brondi

katalog výrobků

Dětské chůvičky
WALKIE TALKIE vysílačky
Meteostanice a budíky
MP3 & MP4 přehrávače
Přenosné reproduktory
FM Rádio
Svítilny
VOIP telefony
Alarmy
Ostatníodkazy - další stránky

Mobilní telefony Xiaomi a příslušenství. Kompletní informace o produktech [ Mi4, Mi3, Mi2, Mi1, RedMi, RedMi Note ] značky Xiaomi.