O Nás

Bandridge

O společnosti SOLID CZECH a.s.

Počátky firmy se váží již k roku 1996, kdy jsme se specializovali na prodej anténní techniky, koaxiálních kabelů a dalšího zboží určeného především pro montážně servisní firmy a velkoobchody. V roce 2001 jsme založili na Slovensku dceřinnou společnost S-ELEKTRO s.r.o. V průběhu dalších let jsme portfolio našeho sortimentu neustále rozšiřovali až k dnešním, aktivně nabízeným cca 8000 položkám.

Velká část z těchto výrobků je prodávána pod vlastní značkou SOLID. Ta je vzhledem ke své kvalitě a také přijatelné ceně spotřebiteli stále více vyhledávána.

Významnou skupinu zboží v naší nabídce představují také světové značky, jejichž jsme v České a Slovenské republice výhradním distributorem.

Jedná se především o :

 • Case Logic - brašny, pouzdra a obaly na notebooky, audio či foto - video se zárukou 25 lel
 • Bandridge a Profigold - propojovací audio-video kabely a příslušenství
 • OmniMount - držáky, konzoly, stojany a nábytek pro audio-video zařízení
 • Sanyo - baterie a nabíječky
 • Intenso - paměťové karty, media a flash USB disky
 • Targus - zavazadla, brašny, obaly a příslušenství pro notebooky
 • Brondi - elektronika pro práci a zábavu
 • Comag - satelitní a DVB-T příjímače
 • Elmak - univerzální dálkové ovladačeuniverzální dálkové ovladače

Složením a pestrostí sortimentu, skladovými kapacitami, širokou sítí obchodních zástupců a propracovaným systémem služeb merchandiserů jsme vhodným partnerem pro všechny typy maloobchodního i velkoobchodního prodeje. S naším zbožím je v současnosti možné se setkat v převážné většině řetězců a obchodů České a Slovenské republiky: Electroworld, Datart, Okay, NAY, Tesco, Globus, Interspar, Baumax, Makro, EC group, Elvia a další.

Obchodním partnerům poskytujeme velmi zajímavé podmínky pro aktivní nabídku a další prodej našeho zboží. Tato nabídka je přitom neustále rozšiřována dle požadavků zákazníka i podle potřeb trhu.

Značka Bandridge

Bandridge se řadí k nejvíce kreativním a inovativním značkám v oblasti propojení a příslušenství pro spotřební elektroniku, a to už více jak 17 roků. Bandridge má původ v Holandsku a je 100%ní privátní organizací. Všechny výrobky Bandridge jsou navrženy předními evropskými designery a kvalitativní specifikace jsou stanoveny holandskými inženýry. Hlavní požadavky jsou kladeny na kvalitu produktů, která je vysoce podpořena tím, že všechny výrobky jsou testovány nejnovějšími dostupnými technologiemi. V oblasti výroby je uplatňována kontrola kvality holandskými kontrolory a mnohé z výrobků absolvují náročné testy v mezinárodních odborných časopisech.

Členění sortimentu firmy Bandridge

 • Bandridge Blue
 • Bandridge Premium
 • Profigold

Bandridge Blue

Nový Bandridge Blue se stal nosným sortimentem značky pro její další segmentaci. Bandridge Blue se svou kvalitou řadí pod segment Bandridge Premium a uspokojí zákazníka, který požaduje dobrou kvalitu za akceptovatelnou cenu. Klíčovým parametrem kabelů Bandridge je čistota mědi. Ta ve výsledku ovlivňuje kvalitu signálu. Bandridge používá měď s parametrem 99,96%. Dalšími významnými parametry kabelů značky Bandridge jsou dvojité stínění a letované kontakty.

Bandridge Premium

Vývoj expertů vedl k řadě produktů s vynikajícím kvalitativním provedením, exkluzivním designem a excelentním výkonem. To vše je charakteristické pro výrobky Bandridge Premium. Každý Premium kabel má unikátní konstrukci, která překoná současné technické standardy a tím zabezpečí plnou kompatibilitu s 1080p rozlišením, HD DVD, Blu-ray i s nejnovějšími PC technologiemi.

Profigold

Profigold je lídrem na trhu, a to díky vývoji působivého a širokého sortimentu analogových a digitálních audio, video a multimediálních propojení. Získal řadu ocenění od mezinárodních i domácích odborných časopisů. Nabízí nejlepší dostupné Home Cinema a HighEnd propojení na našem trhu. Více se dozvíte na stránkách www.profigold.cz


naše značky

Bandridge

katalog výrobků

Bandridge

Audio / Video
Anténa
PC / Multimédia
Napájení
Kabely na cívce
Konektory
Redukce / Adaptéry
Sluchátka / VOIP
PříslušenstvíBandridge Premium

Audio / Video
Anténa
PC / Multimédia
Péče o elektronikuBandridge Value Line

Audio / Video
Anténní kabely
PC kabely
Ostatní
Telecom kabely
Péče o elektronikuodkazy - další stránky

Mobilní telefony Xiaomi a příslušenství. Kompletní informace o produktech [ Mi4, Mi3, Mi2, Mi1, RedMi, RedMi Note ] značky Xiaomi.